Firma

Firma

Lentewenc Sp. z o.o. skupia swoje działania na organizacji międzynarodowych wystaw
i konferencji w Polsce w różnych sektorach przemysłu, takich jak Przemysł Spożywczy oraz Transport i Logistyka.

Organizowane przez nas targi są targami branżowymi (B2B) skupiającymi polskie
i zagraniczne firmy związane z danym sektorem przemysłu. Proponujemy nową jakość na polskim rynku tworząc platformę do spotkań face to face dla osób zorientowanych na biznes. Naszym głównym celem jest zaspokojenie potrzeb biznesowych zarówno wystawców jak i zwiedzających

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Profesjonalizm

Organizowane targi to wydarzenie skierowane do profesjonalistów z sektora B2B. Docieramy do osób działających w branży, zorientowanych na biznes oraz posiadających jasno sprecyzowane cele biznesowe.

Marketing

Unikalne akcje marketingowe i promocyjne skierowane do ściśle określonej grupy odbiorców, pozwalające na promocję nie tylko targów, ale w szczególności wystawców i ich produktów.

Doświadczenie

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji targów zapewnia nam sprawdzone branżowe kontakty co   przekłada się na dużą liczbę osób odwiedzających nasze wystawy.

Dostęp do kluczowych klientów

Nasza firma posiada bogatą bazę klientów działających w branży, dzięki czemu mamy możliwość dotarcia do kluczowych odbiorców Państwa produktów.

Lokalizacja

Warszawa – położona w sercu Polski i centrum Europy, łączy biznesowe rynki Europy i Azji oraz skupia osoby decyzyjne z wszystkich najważniejszych instytucji oraz firm międzynarodowych.

Oferta dodatkowa

Lentewenc Sp. z o.o., dbając o wysoki standard programu merytorycznego konferencji oraz warsztatów mających miejsce podczas targów, współpracuje tylko ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami.

← Strona Główna