Nasze Targi

Nasze Targi

Targi Żywności i Napojów

Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Poland to wydarzenie B2B skierowane do sektora branży spożywczej. Przez trzy dni, osoby związane z branżą mają możliwość nawiązania nowych kontaktów i poszerzenia obecnych, ocenienia zapotrzebowania rynku na ich produkty czy usługi oraz śledzenia globalnych trendów.

Targi Transportu i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Targi Transportu i Logistyki

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki - TransLogistica Romania wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL działających w Rumunii i Europie.

Targi suplementów diety
i odżywek

NutraFood Poland to pierwsze w Polsce targi B2B dedykowane suplementom diety. Wydarzenie jest doskonałą platformą łączącą producentów nutraceutyków z szeroką grupą przedstawicieli aptek, klubów fitness, siłowni, sieci handlowych, sklepów zielarskich i wielu innych.

Targi żywności ekologicznej

EcoFood Poland to odpowiedź na trendy i oczekiwania odwiedzających największe targi branży spożywczej w Polsce - WorldFood Poland. To największy i najdynamiczniej rozwijający się sektor, dedykowany producentom żywności ekologicznej i naturalnej.

Targi ColdChain

Międzynarodowe Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej - ColdChain Poland to jedyne w Polsce targi B2B dedykowane profesjonalistom działającym w chłodniczym łańcuchu dostaw. Targi umożliwiają nawiązanie kontaktów z producentami szukającymi rozwiązań w zakresie chłodnictwa i logistyki w temperaturze kontrolowanej.

Targi Intralogistyki
i Magazynowania

Międzynarodowe Targi IntraMag Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu w magazynie.

Targi Komponentów, Dźwigów
i Technologii Transportu Pionowego

Lift Expo Poland to targi będące platformą łączącą wszystkich profesjonalistów związanych z rynkiem dźwigowym.

Nowy projekt

Więcej informacji wkrótce.