Zespół

Dyrektorzy Targów

Agnieszka Szpaderska

Dyrektor Targów – WorldFood Poland
tel.: + 48 22 395 66 93
agnieszka@worldfood.pl

Paweł Konowałek

Dyrektor Targów – TransLogistica Poland oraz IntraLog Poland
tel.: + 48 22 395 66 94
p.konowalek@lentewenc.pl

Łukasz Daszczyk

Project Manager – ColdChain Poland
tel.: + 48 574 707 201
lukasz@coldchain.pl

Marketing

Anna Haczykowska

Specjalista ds. Marketingu
tel.: + 48 698 054 192
marketing@worldfood.pl
marketing@translogistica.pl
marketing@coldchainpoland.pl

Agata karpińska-erbetowska

Specjalista ds. Marketingu
tel.: + 48 881 601 061

marketing@intralogpoland.pl

Sprzedaż

Anna podbielska

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: + 48 576 199 151
ania@worldfood.pl

Karol górny

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: + 48 698 054 193
karol@intralogpoland.pl

Katarzyna obrębska

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: + 48 531 944 435
katarzyna@worldfood.pl

Tomasz dawidowski

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: + 48 577 003 373
tomasz@worldfood.pl

Dział Techniczny

Przemysław Krzyk

Kierownik Techniczny
tel.: + 48 22 395 66 91
technical@lentewenc.pl

Finanse i Administracja

Wiktor Pietruch

Dyrektor Administracyjny
tel.: + 48 22 395 66 99
w.pietruch@lentewenc.pl

← Strona Główna